Lijst gemaakt op: 10-03-2022 20:46:06

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland indoor 2022.

Een hoofdstelnummer is verplicht, dit zijn de laatste 3 cijfers van het combinatienummer.



Spr. B
Spr. L
Spr. M
Spr. Z
Spr. ZZ

Zaterdag 12 maart
Klasse: B
Afvaardiging: 3

Verkennen: ca. 16:00 uur
Aanvang: aansluitend.

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.



Ring Vragender

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Goeij - Veldhuizen, G. De
Jury: Flierman, A.J.G.

nr.HnrRuiterPaardKl.Vereniging
1810Finette Van der MarkGealietaBHypolitus
2861Marije Van de VijverKetchican SrrBFlevoruiters
3136Femke FrankenLarconaBRandmeerruiters
4283Yfke Van DamFlying DutchmanBRoskam
5069Bente EngelenL.GrandotybeBLiemers
6293Kim BoutenDomestic ZBMarleruiters
7045Ilse van den BergHome run hBLunaruiters
8051Lieke AlbersHollywoodBIJsselruiters
9518Rosanne DogteromCoolbestBFlevoruiters
10333Zora OuwerslootCouleur QueenBLichtenvoorde
11468Sarana Van de VeldenBe A Star ZBSatana
12477Pricilla MuldersBling Bling GraceBHypolitus
13980Iris SpaanMidnight SpecialBNijgraaf
14498Chelsea HogeslagJ'AdoreBWinterswijk
15921Julia Van BloemendaalKyraBGouden Hert
16859Jacomien HoegenDealienBGarderruiters
17151Marieke LuijmesMercidaBIJsselruiters
18954Britt RiethorstLexusBPasruiters
19095Jan WolfsMost WantedBNunspeetse Ruiterclub
20766Liz MeeuwiszGiuliettaBBetuwe
21018Maike VermeerDelotte ZBNijgraaf
22793Chantal NijhofMon AmiBPasruiters
23913Marly LegtersZendosBWinterswijk
24339Vivian SchiphorstZieloneBGorssel-Zutphen
25364Esther LammertsJan L ZBFlevoruiters
26267Jacintha WilminkGwynBGrebberuiters
27275Lotte BorgersLavender BlueBVoorwaarts
28513Ilke DerksIdoolBHypolitus
29124Caithlynn HoopDiekataBOortveldruiters
30371Nienke BouwSeatleBVeluweruiters
31502Martin van BloemendaalJuliaBGouden Hert
32802Anne-wil RenskersDonatellaBSteffenrijders
33076Nico KnoppertKydana Van De KatenhorstBGouden Hert
34256Babette HaanschotenCasafinaBWillaerruiters
35319Imke HuirneEcoline XequoiaBBoleemruiters
36668Michelle BeelenCassablancaBBarneveld e.o.
37182Nanne Van den BoomCorlensky DeeBLiemers
38471Fleur Van RossumQuiero of the LowlandsBHypolitus
39129Marije Ten HaveLady DreamBBoleemruiters
40580Vera AbbinkLantosBMolenruiters
41913Glenne Farhan KholaHubalou WHBEngruiters
42109Gerard Van WinkoopHudson bayBGouden Hert
43173Marit LansKeesBFlevoruiters
44012Bente EngelenMajesteit EsBLiemers
45453Finique Farhan KholaHannick WHBEngruiters
46713Jill StreppelHidden BisousBBussloo
47057Brechtje StoopLucy On TourBFlevoruiters
48605Niels RemijnMendolinBFlevoruiters

Alle foutlozen met voldoende stijlpunten rijden barrage.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van het voorgaande parcours.
Aansluitend prijsuitreiking.
Bij ex-aequo wordt gekeken naar het stijlcijfer in het basisparcours.
De afgevaardigden moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website.



Terug naar de top

Zaterdag 12 maart
Klasse: L
Afvaardiging: 8

Verkennen: ca. 12:30 uur
Aanvang: aansluitend.

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.



Ring Vragender

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Goeij - Veldhuizen, G. De
Jury: Flierman, A.J.G.

nr.HnrRuiterPaardKl.Vereniging
1002Niels BrussenLorenzo KsLHofruiters
2938Anne CoppesIjestoLHypolitus
3233Susan BenedictusJohn Doe VDPLFlevoruiters
4248Kees Den BoerQuattro StormwindLWillaerruiters
5431Erwin de BruinCattivo SKLEngruiters
6952Joost WolfsFlowLNunspeetse Ruiterclub
7152Jasper HanseConnerLFlevoruiters
8201Anouk DolmanLamentoLNijgraaf
9465Elise KooistraLife MoonLZuidwijk
10337Senna Van HouteCalgary 92LBoleemruiters
11521Jan hein BrusseLevi ChsLNeuderuiters
12613Nina WaalboerElvilinekeLHoefslag
13434Senna HoekertCamara ZLNunspeetse Ruiterclub
14575Nienke BouwEvitaLVeluweruiters
15802Sietske RouwenhorstJack DanielsLGraafschap
16123Anouck WielhouwerLa StradaLIJsselruiters
17635Phileine BrouwersKayalinde J.J.LLa Grande
18914Marlou BruilEbaliaLVoorwaarts
19012Niels BrussenDaresta ZLHofruiters
20571Leida NaberKyranLFlevoruiters
21332Jasmijn SwennenhuisHoli Coeur FieldLGorssel-Zutphen
22987Edward Van den BragtLambada-sLHulshorst
23205Jantien NaberBarnadown B LuckyLFlevoruiters
24591Gelmar GosselinkMissis SjaanLBarchem
25190GaŽlle VerweijQuebec 1LVoorwaarts
26127Arjan HendriksIggy-popLHypolitus
27749Anouk Van der GiesenDivaLVeluwezoom
28604Henk Den BoerLarssonLWillaerruiters
29245Hubert VeldmeijerQantasLRZN
30131Dorine VredenbergJamaicaLMolenruiters
31393Isabelle MeursWaboeschka DDH ZLLunaruiters
32634Alana ToxopeŁsThunderLRuurlo
33469Suzan SchurerLord Of CooperLFlevoruiters
34612Sammy Jo PijpersLouis Lane-TbLNeuderuiters
35839Tom KlokmanKLOKS KAVALISTOLBarchem
36511Luuk Van MierloMoberlina DgLWoudruiters
37404Cynthia HuijgenIandoLFlevoruiters
38990Sandra VugtsZahidLHamelandse Ruiters
39949Daphne Van BruxvoortEnterpriceLRoosendaal
40038Monique VeldhuisMarcoLNijgraaf
41847Jenny Van den BurgJiaradoLNeuderuiters
42742Nena StevensUranoLKlomp & Omstreken
43777Fabienne HamoenKiton WHLVeluweruiters
44877Jojanneke BerendsenGenjiroLBoleemruiters
45460Susan BenedictusExperLFlevoruiters
46001Niels BrussenLairdLHofruiters
47689Marlou BruilIvanLVoorwaarts

Tweede manche: 50% van de beste combinaties, in ieder geval alle foutloze combinaties met een minimum van het aantal afgevaardigden plus 4.
Combinaties starten in omgekeerde volgorde van hun klassering in de eerste manche.
Tweede manche aansluitend.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van de tweede manche.
Aansluitend prijsuitreiking.
Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.
De afgevaardigden moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website.



Terug naar de top

Zaterdag 12 maart
Klasse: M
Afvaardiging: 7

Verkennen: 9:30 uur
Aanvang: 9:45 uur.

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.



Ring Vragender

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Goeij - Veldhuizen, G. De
Jury: Flierman, A.J.G.

nr.HnrRuiterPaardKl.Vereniging
1007Niels BrussenLambriaMHofruiters
2867Cristel KalfComme Le CoeurMHeuvelruiters
3122Anne KleinKascarillaMHeuvelruiters
4454Alice Naber - LozemanIf EvertMFlevoruiters
5770Josine Van der MeijHigh FiveMFlevoruiters
6058Linda van BeekhovenHarrisonMMaverick Stables
7824Marinda Van LagenKwicklyMGarderruiters
8351Jenny Van den BurgJessierijkeMNeuderuiters
9730Daphne Van der SchaarKaira VdsMSylawald
10692Jan hein BrusseKing ChsMNeuderuiters
11457Melanie VossebeltGivenchy van de hazelhofMVeluws Ros
12389Marlou BruilEsalomaMVoorwaarts
13943Babette HaanschotenKokoMWillaerruiters
14564Mark DinkelmanDe Dinkels" Isa"MBarchem
15338Imke JansenHarobiMHypolitus
16133Sanne JonkersIlavsca VMVoorwaarts
17049Lily JansenexcellentMRandmeerruiters
18608Monique VeldhuisCicera la Vie ZMNijgraaf
19142Annemiek BloemendaalFRESIA-AMNunspeetse Ruiterclub
20368Dominique Van RouwendaalKiss MeMValouwe
21213Jesse HuirneKlessicMBoleemruiters
22091Anne CoppesG.macoembaMHypolitus
23096Jolijn Van AsseltHurricaneMSpreng
24960Angela FrederiksChantillyMAlvernase R.J.V.
25639Stan SchillemansDjampassi du Vlist ZMVoorwaarts
26506Manuella Van RootselaarjaimyMVeluweruiters
27280Silke SmitsZjiemMVarsseveld e.o.
28069Emmy HermsenLa Baule B.MBetuwe
29703Lotte BeusinkKamparioMBerkelruiters
30419Sanne BreunissenPhoenix vd rollebeekMKasteelruiters
31064Niels BrussenHeracles de reveMHofruiters
32013Daphne Van der SchaarJannaMSylawald
33866Cristel KalfKristoffMHeuvelruiters
34715Anne KleinEen bolletjeMHeuvelruiters

Tweede manche: 50% van de beste combinaties, in ieder geval alle foutloze combinaties met een minimum van het aantal afgevaardigden plus 4.
Combinaties starten in omgekeerde volgorde van hun klassering in de eerste manche.
Tweede manche aansluitend.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van de tweede manche.
Aansluitend prijsuitreiking.
Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.
De afgevaardigden moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website.



Terug naar de top

Vrijdag 11 maart
Klasse: Z
Afvaardiging: 7

Verkennen: 13:00 uur
Aanvang: 13:15 uur.

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.



Ring Vragender

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Blaauw, M.

nr.HnrRuiterPaardKl.Vereniging
1232Klaas MostertEdzardZNeuderuiters
2714Angela FrederiksBritneyZAlvernase R.J.V.
3864Aniek JansenJaniekarovZHypolitus
4562Fleur Van HarenKaylaZZelhem En Omstreken
5094Nienke van RoekelKanjer Van De BlauwendraadZKlomp & Omstreken
6520Julia SlootsCantosZLelyruiters
7878Cristel KalfJourdain VDLZHeuvelruiters
8192Ester Damman - BlekkinkEreusaZVarsseveld e.o.
9076Maud RoosendaalKong KarlosZZelhem En Omstreken
10466Sanne ter HaarChamp zZNunspeetse Ruiterclub
11740Lisa KlopmanJewel 24ZBosruiters
12419John Van ZantenIni Mini CooperZFlevoruiters
13536Senna WustenColante D ZZIJsselruiters
14756Wouter HermelinkPegasusZPasruiters
15984Corne Van ZantenKind Of CooperZFlevoruiters
16269Enrico Van ManenKaprischZVoorwaarts
17384Maikel SchenninkDiva EquigenneZBosruiters
18153Dominique Van RouwendaalErroco BlueZValouwe
19476Edwin KlokmanKardinaal De SpanZBarchem
20490Sanne VermeulenIcarus LHZSteffenrijders
21858Gert Jan HeinenGoliathZVarsseveld e.o.
22324Gerwilmer TonEcho's Way ZZNunspeetse Ruiterclub
23050Anna De JongeKind of Special JZNeuderuiters
24223Niels JonkersKylana VZVoorwaarts
25068Jurgen StenfertKaydine BZIJsselruiters
26864Djairo De GleeJetro HZFlevoruiters
27292Lynn EgginkHavanne van de NoordheuvelZSteffenrijders
28558Lars KusterKingstonZLiemers
29243Angela FrederiksFrodoZAlvernase R.J.V.
30545Stan SchillemansKing ArthurZVoorwaarts
31636Klaas MostertGeneral darcoZNeuderuiters
32862Cristel KalfPoetin vd Donkhoeve VDLZHeuvelruiters

Tweede manche: 50% van de beste combinaties, in ieder geval alle foutloze combinaties met een minimum van het aantal afgevaardigden plus 4.
Combinaties starten in omgekeerde volgorde van hun klassering in de eerste manche.
Tweede manche aansluitend.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van de tweede manche.
Aansluitend prijsuitreiking.
Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.
De afgevaardigden moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website.



Terug naar de top

Vrijdag 11 maart
Klasse: ZZ
Afvaardiging: 1 op 4

Verkennen: ca. 15:30 uur
Aanvang: aansluitend.

Vergeet niet uw startbewijs op het secretariaat af te halen, welke u krijgt na het betalen van het inschrijfgeld.



Ring Vragender

Jury: Gelder, C.G.M. Van
Jury: Bruin - Som De Cerff, J. de
Jury: Blaauw, M.

nr.HnrRuiterPaardKl.Vereniging
1306Enrico Van ManenGood Quality TNZZVoorwaarts
2842Hanneke MulderijDieselZZVeluweruiters
3258Maikel SchenninkGlamour esZZBosruiters
4401Lars KusterEl DivoZZLiemers
5109Renee HazelegerJoie De Vigo R.T.ZZVoorwaarts
6065Tamara Van ManenIncredibleZZVoorwaarts
7497Isabelle Van BommelHazelhorst IZZRuurlo
8868Milan MorssinkhofLeonidas 129ZZNunspeetse Ruiterclub
9895Maud RoosendaalHamiltonZZZelhem En Omstreken
10127Emmy HermsenFlorenceZZBetuwe
11175Marleen Van der BurgJancoulavsco FortunaZZLichtenvoorde
12068Senna WustenCassus ClarqueZZIJsselruiters
13794Tessa DelgerHamptonZZWinterswijk
14034Silke SmitsChitaZZVarsseveld e.o.
15117Cejay JoostenAshes and SnowZZNijgraaf
16686Vera KranenGinpowerZZNijgraaf
17961Ester Damman - BlekkinkCorionZZVarsseveld e.o.
18043Larissa HartkampDushiZZWillaerruiters
19210Anneke Niels - Van WijngaardenJust SpecialZZBaerleruiters
20791Maartje WolbersJuwellZZBussloo
21482Wendy ScholtenJocelyn Brown WSZZLichtenvoorde
22824Daphne Van der SchaarIceman VDSZZSylawald
23114Hanneke MulderijGallardo csiZZVeluweruiters
24924Maikel SchenninkIsidoresZZBosruiters
25451Lars KusterKannan'sZZLiemers
26907Renee HazelegerQuint vh Maarlo ZZZVoorwaarts
27519Tamara Van ManenIntensely MbfZZVoorwaarts
28984Enrico Van ManenHaranZZVoorwaarts

Tweede manche: 50% van de beste combinaties, in ieder geval alle foutloze combinaties met een minimum van het aantal afgevaardigden plus 4.
Combinaties starten in omgekeerde volgorde van hun klassering in de eerste manche.
Tweede manche aansluitend.
De combinaties die deelnemen aan de barrage voor de eerste plaats behouden de startvolgorde van de tweede manche.
Aansluitend prijsuitreiking.
Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.
De afgevaardigden moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website.



Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)