Lijst gemaakt op: 09-02-2019 20:16:32

KNHS Regio Kampioenschappen Gelderland/Flevoland indoor 2019

Spr. B
Spr. L
Spr. M
Spr. Z
Spr. ZZ

Lokatie: RV Randmeerruiters, Hierden (9 februari)
Klasse: B
Afvaardiging: 3

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Bretveld, D.A.
Jury: Flierman, A.J.G.

B/P (51 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1stijl1sptn2stijl2
1Alvyra Arendsen raedtJust in timeEl SalvadorBRV. Ruitersportvereniging Barchem075,0077,5
 2Tessa DelgerCindiJacksonBWinterswijkse Ponyclub, PC.072,5077,5
3Ton DerksIdoolDallas VDLBHypolitus, RV.070,0075,5
4Ylva Van der VlugtMister FrodoCarolinoBPasruiters, RV. LR. de067,5068,0
5Nikita HemmesAdjePennsylvaniaBRV. Gouden Hert (HVP)082,5482,5
6Manuella Van RootselaarChiccoClearwayBVeluweruiters, RV.077,5475,5
7Jan melis JochemsenGanimedusNamelus RBKlein Vosdal, RV.067,5473,0
8Iris Van der TouwEcalinoCalvino ZBKlein Vosdal, RV.075,0767,5
9Bertina Willemsens - SchuilingEfienaVeronBFlevoruiters, RV.065,5870,5
10Julian TonLucasZalernoBNunspeetse Ruiterclub, RV.072,51175,5
11Henk jan LozemanMalori van 'T VerahofVigo D' ArsouillesBNeuderuiters, RV.072,51275,0
12Daphne LintsenHeroLondontimesBEilandruiters, RV.072,5Uit12 
13Silke SmitsFerreira-Do-AlentejoQuasimodo Vd MolendreefBVarsseveld e.o., RV.477,5  
 Kirsten BrinkmanGrappaBreitling LSBGorssel-Zutphen, RV.477,5  
 
15Jennifer Van de PolWitnie ShOptimistBValouwe, RV.472,5  
16Patricia HopAnubisAljanoBHulshorst, RV.470,0  
 Sanne WandelCookieVeronBLunaruiters, RV.470,0  
 Jesse BrouwerGHP ZidaneNiveauBZelhem En Omstreken, RV.470,0  
19Laura Van OortJakkato OStakkatoBHypolitus, RV.467,5  
 Julia SlootsCantosCottonclubBLelyruiters, RV.467,5  
 Dagmar DuvekotFabregasAcantus GKBFlevoruiters, RV.467,5  
 Ben-jan RenskersDonatellaCardentoBSteffenrijders, RV. St.467,5  
 Nienke BouwUniUnaniemBVeluweruiters, RV.467,5  
24Gertie MarskampHello TangeloTangelo Van De ZuuthoeveBHorsthoekruiters, RV.465,5  
 Thamar MobachJappeloeCarreraBRoskam, RV. De465,5  
 Luna VeldkampRoyally ImpressedRoyal ClassBMarleruiters, RV.465,5  
27Sterre BuytendijkFayette S BBussloo, RV. PPSV462,5  
28Emmy Pol - HotsmaHannah dolaUp To DateBFlevoruiters, RV.565,0  
29Silke SmitsHappy miracleEldorado Van De ZeshoekBVarsseveld e.o., RV.872,5  
 Pricilla MuldersBling Bling GracePadinusBHypolitus, RV.872,5  
31Etty De BoerDredlock DoubledatedStegenees D.d.h.BNijgraaf, RV. De868,0  
32Sem Van LagenHenkyCaramboleBKraaij afd. Paard, Ruitersportcentrum867,5  
 Anouk DolmanIsaakDon DiabloBNijgraaf, RV. De867,5  
 Esmay SchaftenaarJust Guidam`s First LadyGuidam's Willow the SecondBNunspeetse Ruiterclub, RV.867,5  
35Merle BruylBono BbCascoBVestingruiters, RV.865,5  
 Romy DominicusHot star oZilverstar TBValouwe, RV.865,5  
37Arjan HendriksIggy-popNumero UnoBHypolitus, RV.962,5  
38Laure BartsWhisperVader OnbekendBBerkelruiters, RV.1261,0  
39Danielle Van HarskampJurEntertainerBEngruiters, RV.2268,0  
40Kiron PutmanDinorittaAtlanticBBaerleruiters, RV.2261,0  
xRobin GiesenHattrickNamelus RBLiemers (PV), RV.Uit2   
 Sandra BialozykIGGY POP JPSTriomphe De MuzeBRoskam, RV. DeUit18   
 Emma Van GeresteijnJaganita BvGTorneschBVoorwaarts, RV.Uit18   
 Floor JansenHyrane cbFalaise De MuzeBHamelandse Ruiters, RV.Uit11   
 Daniek KousGambalinia ZGentlemanBVeluweruiters, RV.Uit11   
 Lobke Klein teselinkTidjetCoktail JetBZevensteen, RV.Uit11   
 Stefanie van den Hoogen - DuijkersFat coolAmadeusBHypolitus, RV.Uit2   
 Chelsea HogeslagPresley E The King--BWinterswijkse Ruiterclub, RV.Vrijw   
 Renate Vos - Van IttersumGiovanniAndrettiBFlevoruiters, RV.Vrijw   
 Cristine TessemakerUno MomentoArpeggioBHorsthoekruiters, RV.Vrijw   
 Pascalle ZemannEcorE-CascoBVestingruiters, RV.Vrijw   
 Bertine AlbrechtApartOdermus RBMalsna Ruiters, RV.NG   

Bij ex-aequo wordt gekeken naar het stijlcijfer in het basisparcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Lokatie: RV Randmeerruiters, Hierden (9 februari)
Klasse: L
Afvaardiging: 8

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Bretveld, D.A.
Jury: Flierman, A.J.G.

L/P (50 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Shannon Van ManenGolddiggerBrainpowerLValouwe, RV.063,31062,35063,31038,38
2Max Van de PollGucciNabab de ReveLRandmeerruiters, RV. De064,48064,69064,48039,04
3Jetske Groot roessinkHurry upKojakLRuurlo, RV.060,16057,48060,16041,63
4Cristel KalfJillzDenzel van het MeulenhofLHeuvelruiters, RV.065,19063,64065,19045,91
5Carmen HoltslagGazoo van de SuyderseeCardentoLFlevoruiters, RV.063,21062,98063,21046,39
6Emmy HermsenFlorenceQuasimodo ZLBetuwe, RV.068,18064,25068,18049,68
7Danielle Van HarskampWoudenbergs HutriomfBubalu VDLLEngruiters, RV.065,84065,46065,84050,26
8Adrie Van RijnAvo's EcarlosZentoLRuurlo, RV.063,48060,13063,48438,25
9Cristel KalfEdgar D'App Des Foret VDLChacco RougeLHeuvelruiters, RV.067,04065,61067,04441,14
10Gijs Van WinkoopGonzalesCardentoLRV. Gouden Hert (HVP)065,36065,83065,36441,86
11Maartje WolbersJuwellDantosLBussloo, RV. PPSV063,23059,76063,23442,21
12Wim WillemsFabulous OneElectro 86.171LValkeniers, RV.067,52065,52067,52442,46
13Annet Van WinkoopHudson bayNumero UnoLRV. Gouden Hert (HVP)065,21064,11065,21442,86
 
14Jan Lutke willinkZisinaaCorlandLHamelandse Ruiters, RV.063,39061,71063,39444,18
15Esmee OosterlooShakiraMarlonLBarneveld e.o., RV RSV060,97058,75060,97451,66
16Jeannet PasmanHailyBossLSpreng (PPSV), RV.062,06062,27062,06859,07
17Jasper HanseConnerVaillantLFlevoruiters, RV.059,05058,83059,051267,34
18Maarten SchuttertIrango Blue NJDurango VDLLZelhem En Omstreken, RV.060,75460,44460,75  
19Anke JansenDaisy ZIndouglas Van Het BevrijdthofLHypolitus, RV.063,77460,58463,77  
20Sharon SevereinJacks OI'm Special de MuzeLNijgraaf, RV. De063,95463,67463,95  
21Karin HopHarlekijn-sQuasimodo ZLNeuderuiters, RV.064,07463,98464,07  
22Eddie BrinkmanJumbo B.StarpowerLGorssel-Zutphen, RV.064,35464,57464,35  
23Jan LitjensHarronaTangelo Van De ZuuthoeveLHypolitus, RV.065,94462,41465,94  
24Gert jan Van EsveldHaïtiPacificLNeuderuiters, RV.059,75858,7859,75  
25Larissa HartkampWatermill TauraTimolino xxLWillaerruiters, RV.064,36862,54864,36  
26Sharon SevereinIzitop AaaI'm Special de MuzeLNijgraaf, RV. De065,69863,07865,69  
27Milena De GleeCerania BB ZClintissimo ZLFlevoruiters, RV.064,651266,771264,65  
28Tom KlokmanKLOK'S HALISTOBalisto ZLRV. Ruitersportvereniging Barchem459,37   59,37  
29Nikita HemmesVicaroHeroLRV. Gouden Hert (HVP)459,84   59,84  
30Emma Van EsveldElla Donja ZElton JohnLNeuderuiters, RV.461,51   61,51  
31Sanne CornelisseWhispering ShadowNiagaraLBergakkerruiters, RV.461,62   61,62  
32Esmay SchaftenaarCenrose Deen'sQuantumLNunspeetse Ruiterclub, RV.462,15   62,15  
33Lizzy LieverstHasta la vistaAzteca VDLLValouwe, RV.462,81   62,81  
34Kate WitjesPhin Chin's WorldPhin PhinLWaalruiters, RV. De464,27   64,27  
35Anne KleinHanneloreQuality TimeLMarleruiters, RV.464,61   64,61  
36Anouk ArendsenHeidy mzZambesiLZelhem En Omstreken, RV.464,65   64,65  
37Anne TanckHamiltonTorneschLIn Den Bosch, RV.464,67   64,67  
38Demi Van de GoorHappy DayQuinten Van 't MerelsnestLPrinsenbankhoeve, De466,6   66,6  
39Max Van de PollopateroZapatero VDLLRandmeerruiters, RV. De467,23   67,23  
40Sanne JonkersIlavsca VStarpowerLVoorwaarts, RV.467,95   67,95  
41Martin Van BijsterenGayaZapatero VDLLRandmeerruiters, RV. De468,53   68,53  
42Sam Van 't OeverAykosConcordeLNunspeetse R.j.v., RV.472,19   72,19  
43Carolien KoopsGuantanameraCornet's PrinzLRZN, RV.579,28   79,28  
44Danique WeerninkHarlyApolloLRV. Ruitersportvereniging Barchem859,55   59,55  
45Yvonne BreukinkIletto JbI'm Special de MuzeLIJsselruiters, RV.859,69   59,69  
46Wim WillemsDelymora RSydneyLValkeniers, RV.868,16   68,16  
47Eveline HoogstadFeline SUkatoLOortveldruiters, RV.979,53   79,53  
48Brita SantingGardens DonkeyGame BoyLIJsselruiters, RV.1780,44   80,44  
xDaphne LintsenDeandra De La plaineCassini IILEilandruiters, RV.Uit11       
 Laurene WoutersColydoxPolydoxLBarneveld e.o., RV RSVVrijw       
 Kevin MengerinkVaronKigaliLVestingruiters, RV.NG       
 Ester BlekkinkJubElvis Ter PutteLVarsseveld e.o., RV.NG       

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

Terug naar de top

Lokatie: RV Randmeerruiters, Hierden (9 februari)
Klasse: M
Afvaardiging: 7

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Bretveld, D.A.
Jury: Flierman, A.J.G.

M/P (47 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Jil VerheijCadeauminkaKannan X-6261 SbsMValouwe, RV.065,68057,39065,68037,07
2Martin Van BijsterenHuxleyEldorado Van De ZeshoekMRandmeerruiters, RV. De068,97061,46068,97040,84
3Gerlinda BergerGold Digger-HChellthago ZMVeluws Ros, RV.068,12059,32068,12432,86
4Fabienne HamoenHannick WHWannickMVeluweruiters, RV.069,05058,66069,05435,55
5Kim DerksHabibi vd hazelhofEmilionMHypolitus, RV.071,87061,32071,87437,42
6Cristel KalfInteressant VDLZirocco BlueMHeuvelruiters, RV.068,57060,6068,57437,44
7Klaas MostertEdzardUstinovMNeuderuiters, RV.067,35059,29067,35438,25
8Jennifer JonkersHuboZambesiMVoorwaarts, RV.066,62056,87066,62439,05
9Jil VerheijDe Lichtmis Dywis HHToulonMValouwe, RV.070,21060,42070,21649,1
10Sanderien De BoerZannanOklundMNunspeetse Ruiterclub, RV.067,27059,01067,27Uit1 
11Harmen HoksbergenFoxtrotCanturanoMHeuvelruiters, RV.464,08056,95464,08  
12Djolinda AarsenMurcia de NiniveVa-viteMGrensruiters, RV.064,34456,71464,34  
 
13Marit HoekstraIce Cream De La PlaceVader OnbekendMFlevoruiters, RV.464,8055,86464,8  
14Peter Van StraalenEnjoy MeVerdiMIJsselruiters, RV.065,29457,25465,29  
15Maartje WolbersIzaiDantosMBussloo, RV. PPSV465,87060,28465,87  
16Britt De LeeuwZorontraMermus RMHypolitus, RV.065,88455,91465,88  
17Denise WoudenbergWoudenbergs Johnny B goodeMR BlueMWillaerruiters, RV.465,89059,55465,89  
18Gerwilmer TonIs-MinkaMylord CarthagoMNunspeetse Ruiterclub, RV.065,92457,91465,92  
19Rita KievithGin-TonicBugatti VDLMHypolitus, RV.468,4059,69468,4  
20Noah Van UnenHilja musterdBaltic VDLMFlevoruiters, RV.071,6459,92471,6  
21Anke JansenClinline ZClintissimo ZMHypolitus, RV.465,07457,89865,07  
22Erwin de BruinBon AmiSarantosMEngruiters, RV.067,371256,691267,37  
23Denise WoudenbergLa Vie van DorperheideZilverstar TMWillaerruiters, RV.467,57858,441267,57  
24Lourenco MonneeHolyMoly FHQ. Breitling LSMRandmeerruiters, RV. De468,43861,191268,43  
25Ester BlekkinkIpswichEl SalvadorMVarsseveld e.o., RV.468,69   68,69  
26Silke SmitsChitaTangelo Van De ZuuthoeveMVarsseveld e.o., RV.469,18   69,18  
27Maartje WolbersIstrellaAstrelloMBussloo, RV. PPSV469,23   69,23  
28Annie ClaassenIoraya VDLInshallah De MuzeMFlevoruiters, RV.469,6   69,6  
29Berwin Van den BrinkIlonaDurango VDLMVoorwaarts, RV.469,66   69,66  
30Maikel SchenninkGarfield-hnTangelo Van De ZuuthoeveMZelhem En Omstreken, RV.470,44   70,44  
31Ruth Van AkenGallosSpartacusMLiemers (PV), RV.471,05   71,05  
32Marielle CoppesG.macoembaVerdiMHypolitus, RV.473,99   73,99  
33Djairo De GleeGuss BBBaltic VDLMFlevoruiters, RV.861,9   61,9  
34Nicole PhilipsenCeasarDemocraatMLiemers (PV), RV.862,89   62,89  
35Hanneke MulderijIceHarley VdlMVeluweruiters, RV.865,65   65,65  
36Carina van de Krol - Van BostelenIleineBrainpowerMVoorwaarts, RV.867,07   67,07  
37Danielle Van HarskampInteressantDakar VDLMEngruiters, RV.871,84   71,84  
38Clemens BokkersCansitaCanturoMIn Den Bosch, RV.1085,6   85,6  
39Corrie Stoker - De WitGufalaIndoradoMFlevoruiters, RV.1087,09   87,09  
40Anna VenemaHidette daderoArizonaMVarsseveld e.o., RV.1088,44   88,44  
41Senna WustenCassus Clarque--MLoenermarkruiters, RV.1189,54   89,54  
42Anna VenemaHijo de cumano daderoCumanoMVarsseveld e.o., RV.1271,28   71,28  
43Djolinda AarsenDionysus De W.San RemoMGrensruiters, RV.1663,14   63,14  
xWilleke Hooijer - Van LaarZizoRoven XxMBarneveld e.o., RV RSVUit1       
 Danielle Van HarskampGentlyPhin PhinMEngruiters, RV.Vrijw       
 Gerwilmer TonHinoCharismaMNunspeetse Ruiterclub, RV.Vrijw       
 Harmen HoksbergenGleutVleutMHeuvelruiters, RV.Vrijw       

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl


De 3 hoogst geplaatste deelnemers krijgen een startplaats voor Indoor Brabant op 17 maart.

Terug naar de top

Lokatie: RV Randmeerruiters, Hierden (8 februari)
Klasse: Z
Afvaardiging: 6

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Bretveld, D.A.
Jury: Flierman, A.J.G.

Z/P (48 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Tani JoostenCarioca de RiverlandEpsom GesmerayZNijgraaf, RV. De065,63064,2065,63033,88
2Henk FrederiksHarm-bEldorado Van De ZeshoekZFlevoruiters, RV.068,74065,22068,74034,31
3Guido jan SchoemakerHappy karlaEldorado Van De ZeshoekZKlomp & Omstreken, RV.068,84064,75068,84034,5
4Jil VerheijHyperbolicsBerlinZValouwe, RV.067,96064,37067,96034,53
5Henk FrederiksGogo bodenoNumero UnoZFlevoruiters, RV.069,96064,75069,96035,82
6Vera KranenHoletteQuasimodo ZZNijgraaf, RV. De072,59068,73072,59036,65
7Bert DerksFreewayClinton IZHypolitus, RV.072,61070,55072,61036,9
8Wouter HermelinkGelestaMylord CarthagoZPasruiters, RV. LR. de068,96065,62068,96434,14
9Enrico Van ManenC'est La Donna-yMontrealZVoorwaarts, RV.068,64067,12068,64434,62
10Johan WorstHigh Society WSUp To DateZWise Stables (RV)072,28068,93072,28434,93
11Hanneke MulderijFirst LadyAdvanceZVeluweruiters, RV.069,8065,25069,8437,17
12Jil VerheijNescioNamelus RZValouwe, RV.066,81064,22066,81438
 
13Monique VeldhuisHischmiranWarrantZNijgraaf, RV. De067,43065,89067,43835,03
14Guido jan SchoemakerGlynn VESam RZKlomp & Omstreken, RV.066,68465,58466,68  
15Karlijn StemerdinkWaylotte DDH ZWoliscoZVelp en omstreken, RV.467,06064,86467,06  
16Guido jan SchoemakerHyper gBaltic VDLZKlomp & Omstreken, RV.068,32463,86468,32  
17Niels JonkersHarly vEldorado Van De ZeshoekZVoorwaarts, RV.469,46067,16469,46  
18Edwin KlokmanElanaTangelo Van De ZuuthoeveZRV. Ruitersportvereniging Barchem071,39466,15471,39  
19Tani JoostenEvakarlaVincenzoZNijgraaf, RV. De465,47464,84865,47  
20Denise WoudenbergWoudenbergs CapelloConnardo M ZZWillaerruiters, RV.468,89468,82868,89  
21Britte PoelFernandoUvolinusZNeuderuiters, RV.469,84462,79869,84  
22Max Van de PollExtraZapatero VDLZRandmeerruiters, RV. De072,58869,32872,58  
23Martijn BouwmanCorlenskyCorlensky GZLaak, RV. De468,531685,942068,53  
xLieke WalvoortForeverVerdiZHamelandse Ruiters, RV.067,75Uit11  67,75  
25Johan WorstGorgeous vera wsVinginoZWise Stables (RV)470,11   70,11  
26Cristel KalfHurby VDLZirocco BlueZHeuvelruiters, RV.470,85   70,85  
27Elisa Van de CraatsCalimero Lico ZClintissimo ZZVeluweruiters, RV.472,6   72,6  
28Jordy WilkenBurry SpiritCascoZBussloo, RV. PPSV473,78   73,78  
29Klaas MostertGeneral darcoDarcoZNeuderuiters, RV.477,54   77,54  
30Erwin de BruinFoxAllegria Of EsbiZEngruiters, RV.865,48   65,48  
31Henrik WorstPowerhorse Hamoen HBZFalaise De MuzeZRZN, RV.866,8   66,8  
32Marinda Van LagenFayDiaradoZGarderruiters, RV.868,15   68,15  
33Sandra SchmückerHorneggli wArthos RZValouwe, RV.868,27   68,27  
34Martin Van BijsterenMy loveMy Lord CarthagoZRandmeerruiters, RV. De869,19   69,19  
35Wouter HermelinkGaitQuality TimeZPasruiters, RV. LR. de869,42   69,42  
36Gijs Van WinkoopGregorius v/d vrendtEmilionZRV. Gouden Hert (HVP)871,49   71,49  
37Jip SpruijtFyolieta--ZHorsthoekruiters, RV.871,59   71,59  
38Melony Van ManenHurbieCarreraZValouwe, RV.871,69   71,69  
39Niki StroombergHermes venhofLondontimesZKlomp & Omstreken, RV.871,82   71,82  
40Jaimy LeusinkGingerMylord CarthagoZRandmeerruiters, RV. De984,13   84,13  
41Maikel SchenninkEllwoodCelanoZZelhem En Omstreken, RV.1190,09   90,09  
42Max Van de PollCola de LisChippendale ZZRandmeerruiters, RV. De1192,3   92,3  
43Henk Frederikscaptain beefheart MVDLEurocommerce BerlinZFlevoruiters, RV.1268,88   68,88  
44Stephan HazelegerDuponPhin PhinZEngruiters, RV.1269,49   69,49  
45Carolien KoopsLasupraLandcapitolZRZN, RV.1271,94   71,94  
46Mathijs BastiaanEgon HBCVincenzoZHeuvelruiters, RV.1273,04   73,04  
47Elisa Van de CraatsbugattiCartaniZVeluweruiters, RV.2073,31   73,31  
xJohan WorstGrace WSCantosZWise Stables (RV)Uit1       
 Niels JonkersGladstone vZambesiZVoorwaarts, RV.NG       

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

De 3 hoogst geplaatste deelnemers krijgen een startplaats voor Indoor Brabant op 17 maart.

Terug naar de top

Lokatie: RV Randmeerruiters, Hierden (8 februari)
Klasse: ZZ
Afvaardiging: 1 op 4

Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Bretveld, D.A.
Jury: Flierman, A.J.G.

ZZ/P (29 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Suzan SchurerDaanVeronZZFlevoruiters, RV.073,4071,23073,4032,12
2Hanneke MulderijDieselCanturanoZZVeluweruiters, RV.068,86068,18068,86033,08
3Patty De GrootFadiniaVinesseZZNunspeetse Ruiterclub, RV.072,67073,39072,67036,97
4Henk FrederiksCarel Van DonderenAcolinoZZFlevoruiters, RV.069,11068,17069,11429,3
5Henk FrederiksJacoba Stud GannieUp To DateZZFlevoruiters, RV.070,09068,02070,09436,23
6Laura HoefslootEquity van de SuyderseeNumero UnoZZJacobs, Stal070,22067,27070,22436,38
7Tani JoostenElégance de PesselDiaradoZZNijgraaf, RV. De071,5072,13071,5439,48
8Elisa Van de CraatsCalico ZCalvados ZZZVeluweruiters, RV.066,61064,24066,61834,75
 
9Pam NieuwenhuisGolden Boy VBossZZNijgraaf, RV. De065,08466,23465,08  
10Corne Van ZantenExtra VaillantVaillantZZFlevoruiters, RV.466,91068,37466,91  
11Vera KranenGinpowerBrainpowerZZNijgraaf, RV. De070,43471,61470,43  
12Martijn BouwmanEsméeCarthino ZZZLaak, RV. De071,23469,09471,23  
13Edwin KlokmanFairytaleClearwayZZRV. Ruitersportvereniging Barchem071,24471,3471,24  
14Stefan Van VeldhuizenForever VUltimoZZValouwe, RV.071,42470,68471,42  
15Martijn BouwmanFrenchymodo LVQuasimodo Vd MolendreefZZLaak, RV. De467,4462,18867,4  
16Henk FrederiksWise Stables GigantaA'Lee Springpower BH (Alcazar)ZZFlevoruiters, RV.467,64   67,64  
17Iris ZwijnenburgValentino's Fakatosa zCavalierZZNeuderuiters, RV.467,87   67,87  
18Hanneke MulderijGentleman sihEldorado Van De ZeshoekZZVeluweruiters, RV.468,3   68,3  
19Guido jan SchoemakerElectrix ToltienZilversprings DmlZZKlomp & Omstreken, RV.468,61   68,61  
20Jordy WilkenGuilty PleasureBossZZBussloo, RV. PPSV469,53   69,53  
21Patty De GrootDinandaQuasimodo ZZZNunspeetse Ruiterclub, RV.469,57   69,57  
22Edwin KlokmanEVRAToulonZZRV. Ruitersportvereniging Barchem471,09   71,09  
23Leontine BruinElegaalEldorado van de ZeshoekZZBussloo, RV. PPSV474,41   74,41  
24Jenny Van den BurgSpain In Vein--ZZNeuderuiters, RV.583,74   83,74  
25Hanneke MulderijGallardo csiUstinovZZVeluweruiters, RV.867,95   67,95  
26Guido jan SchoemakerEarl GreyCardentoZZKlomp & Omstreken, RV.869,32   69,32  
27Dominique Van RouwendaalErroco BlueZirocco BlueZZValouwe, RV.1270,53   70,53  
28Leontine BruinAnitaire ZAndiamo ZZZBussloo, RV. PPSV1695,16   95,16  
xHenrik WorstGilandraVittorioZZRZN, RV.Uit12       
 Sanne Ter HaarAldhersJumbo-jetZZHulshorst, RV.NG       

Bij ex-aequo wordt gekeken naar de tijd in het 1e parcours.

De afgevaardigden en reserves moeten digitaal inschrijven in "Mijn KNHS" voor de nationale kampioenschappen te Ermelo.
Zie afvaardigingslijst op de website van www.knhsregiogelderland.nl

De 3 hoogst geplaatste deelnemers krijgen een startplaats voor Indoor Brabant op 17 maart.

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)